071-5218471
Wij zijn een SCOL school
Home Nieuws Nieuws uit de groepen (8)

Nieuws uit de groepen (8)

12 december 2022 | Nieuws

Kerstviering 2022

Aan de ouders van de kinderen van de Singel, 

In deze brief leest u hoe we dit schooljaar het kerstfeest gaan vieren. 
Ieder schooljaar kiezen we een goed doel. Omdat de decembermaand in 2022 duur en koud genoeg is, hebben we dit jaar gekozen voor een doel waar we geen geld voor zullen inzamelen. Wel gaan we warmte verspreiden in de buurt, door eigen gemaakte kerstkaarten rond te gaan brengen. `Een warme Kerst voor iedereen`! 
Donderdag 22 december 2022 vieren wij Kerst op De Singel. 
De viering start om 13.30u met een `open podium` op het ontmoetingsplein.  Alle groepen van De Singel zullen daar te zien zijn en ouders zijn ook welkom! Helaas zijn er niet voldoende zitplekken, houdt u daar rekening mee. De stoelen zijn gereserveerd voor de kinderen van de school. 
Om 14.45u zijn de kinderen uit en worden om 17.15u weer verwacht voor het kerstdiner. 

Wij stellen het zeer op prijs als u, voor dit diner, iets te eten wilt meegeven aan uw kind. Omdat het onze ervaring is dat er elke jaar veel over blijft is het voldoende als u iets maakt of meegeeft voor 5 of 10 kinderen. Eten dat overblijft wordt mee teruggegeven naar huis, zodat er niets wordt weggegooid! Samen met de kinderen zullen de leerkrachten in de klas een eetwensenlijst maken. De intekenlijsten zijn een week van tevoren in te vullen op schoudercom. Zorgt u dat uw schalen en kommen voorzien zijn van een naam! U mag met hen naar de klas lopen om het eten neer te zetten. Tijdens het diner is er buiten een gezellige samenkomst voor ouders bij de vuurkorven met een kopje koffie of thee voor de ingang van de school. 
Om 18.30u is het diner afgelopen en …. begint voor onze leerlingen de vakantie! 
Vrijdag 23 december zijn ze vrij. 
Haalt u uw kind op in de klas? Dan kunnen we u ook een fijne vakantie wensen!

Met vriendelijke kerstgroet, 

Team van De Singel 

Onze groepen hebben allerlei leuke dingen gedaan. Dat kunt u hier lezen! 

UW PRIVACY EN HET GEBRUIK VAN COOKIES

Deze website gebruikt cookies om de inhoud en de marketing van onze website te personaliseren, om extra functies te bieden en om websiteverkeer te analyseren. Per categorie; functioneel of marketing, wordt duidelijk aangegeven waar de cookies voor dienen. U kunt zelf bepalen welke cookies aan of uit mogen staan. Functionele cookies kunnen niet worden uitgezet, deze zijn noodzakelijk voor de werking van de website. Wanneer u direct op ‘Accepteren’ klikt dan gaat u akkoord met de toepassing van alle cookies binnen deze website. Meer informatie over privacy kunt u vinden op de privacypagina van SCOL.

Cookie instellingen ×

  • Functioneel

Deze website gebruikt cookies die voor de functionaliteit van de website noodzakelijk zijn. Denk aan basisfuncties, instellingen, pagina-navigatie en o.a. toegang tot beveiligde delen van de website. Zonder deze cookies kan de website niet naar behoren werken.